Skip to Content

با نصب بنری در سطح شهر:

تشکر مردم میبد از امام جمعه و نیروی انتظامی


مردم متدین شهرستان میبد از امام جمعه شهرستان و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان میبد بابت مدیریت و برخورد با متخلفین جشن های اعیاد شعبانیه، تقدیر کردند.

به گزارش میبد خبر: در طی اقدامات مفید نیروی انتظامی و همچنین توصیه های آیت الله اعرافی امام جمعه محترم شهرستان میبد در راستای برگزاری درست و به دور از انحراف جشن های اعیاد شعبانیه، مردم شهرستان میبد با نصب بنر تقدیرنامه ای در سطح شهر از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر کردند.

متن این تقدیر نامه بدین شرح است:

حضرت آیت الله اعرافی

امام جمعه محترم شهرستان میبد

جناب سرهنگ سید طاهر موسوی

فرمانده محترم و دلیر نیروی انتظامی شهرستان میبد و پرسنل خدوم و زحمتکش

از اینکه با تلاش و برخوردهای جدی شما عزیزان با دست اندرکاران جشن های اعیاد شعبانیه مبنی بر اجرای یکسری برنامه های انحرافی و غیر دینی و همچنین انفجار ترقه های وحشتناک در این ایام اقدام نموده اید، کمال تشکر و قدردانی را داریم.

بدون شک همین اقدام مخلصانه شماست که بیشتر از هر عملی باعث خوشحالی حضرت ولی عصر(عج) قرار خواهد گرفت. امیدواریم در سال های آینده نیز با اجرای نظارت جدی شما مسئولان عزیز شاهد چنین حرکات غلط و انحرافی در شهرستان نباشیم.

مردم متدین شهرستان میبد


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.