Skip to Content

فرمانده نیروی انتظامی میبد:

تشکر از همکاری مردم با پلیس/سارقان به عنف سه پسر جوان بودند/برخورد مقتدرانه پلیس با افرادی که با سوء نیت قصد برهم زدن نظم وآسایش عمومی دارند


سرهنگ موسوی گفت :سارقان دستگیر شده در تحقیقات فنی و پلیسی به بزه انتصابی خود اعتراف نموده و پس از تشکیل پرونده قضایی با قرار بازداشت توسط مقامات محترم قضایی روانه زندان اردکان شدند.

به گزارش"میبدخبر" سرهنگ موسوی فرمانده نیروی انتظامی در گفتگو با سایت برج نیوز اظهار داشت:

سارقان به عنف که سارقان که سه پسر جوان ۱۹ ساله و دو ۱۸ ساله بودند روز گذشته دریکی از محلات میبد دستگیر شدند در تحقیقات فنی و پلیسی به بزه انتصابی خود اعتراف نموده و پس از تشکیل پروند قضایی با قرار بازداشت توسط مقامات محترم قضایی روانه زندان اردکان شدند.

این مقام مسئول ضمن تشکر  از تمامی شهروندان و همشهریان که با پلیس در این زمینه همکاری نمودند عنوان کرد:  نسبت به شایعاتی که در شبکه های اجتمائی وموبایلی منتشر می شود توجهی ننمایند.

ضمنا وی اظهار نمود: افرادی که با سوء نیت قصد برهم زدن نظم وآسایش عمومی دارند پلیس شهرستان با اقتدار  در راستای قانون با آنان برخورد خواهند نمود.
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.