Skip to Content

در گفتگوی رئیس بنیاد شهید میبد با میبد خبر عنوان شد:

تشریح برنامه های 22 اسفند، سالروز تاسیس بنیاد شهید/ برگزاری همایش روز بزرگداشت شهدا


رئیس بنیاد شهید میبد در گفتگو با میبد خبر به تشریح برنامه های 22 اسفندماه سالروز تاسیس بنیاد شهید به دستور امام پرداخت که از اهم این برنامه ها میتوان به برگزاری همایش بزرگداشت شهدا اشاره کرد...

آقای ابوالحسن دهقانی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر از برگزاری همایش بزرگداشت شهدا در سالن کانون شهید رجایی خبر داد.

وی با بیان اینکه روز 22 اسفند ماه سالروز تاسیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران به دستور امام خمینی (ره) است و این روز را به روز بزرگداشت شهدا در تقویم میشناسیم، برنامه های این سازمان را در روز بزگداشت شهدا تشریح کرد.

از برنامه های این روز دیدار با خانواده شهیدان کریم کارگر، قاسم چوپان و محمد شرف الدینی می باشد، لازم به ذکر است این سه شهید بزرگوار،زادروز یا تاریخ شهادت آنها در روز 22 اسفند می باشد.

دهقانی به برگزاری همایش بزرگداشت شهدا با حضور خانواده های معزز شهدا، مدیر کل بنیاد شهید استان و دیگر مسئولین شهر اشاره کرد که جمعه شب ساعت 19 در سالن کانون شهید رجایی برگزار می گردد.

از دیگر برنامه های روز 22 اسفندماه میتوان به قرائت وصیت نامه شهدا در مدارس میبد، اهدای هدایایی به ممتازین قرآنی سال میبد و هماهنگی با سازمان تبلیغات در رابطه با برگزاری سخنرانی هایی با موضوع شهید و شهادت اشاره کرد./

 

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.