Skip to Content

در گفتگوی میبد خبر و رئیس اداره کار میبد بررسی شد:

تشریح برنامه های هفته کارگر میبد / کنگره بزرگ شهدای کارگر/ جشن ویژه کارگران/ جلسه پرسش و پاسخ مسئولین اداره کار و کارگران


روزشمار برنامه های هفته کارگر در گفتگوی میبد خبر و رئیس اداره کار میبد تشریح شد.

به گزارش میبد خبر، آقای علائی رئیس اداره کار میبد در تشریح برنامه های هفته کارگر، از برگزاری کنگره استانی شهدای کارگر در حسینیه ثارالله یزد خبرداد.

وی با بیان اینکه از پنجم الی یازدهم اردیبهشت ماه به عنوان هفته کارگر نامگذاری شده، برگزاری مسابقات فوتسال کارگری با حضور 20 تیم از کارخانجات میبد، بازدید مسئولین از واحدهای صنعتی و تجلیل از کارگران در محل کار، سرکشی از خانواده شهدای کارگر، جشن ویژه کارگران، تقدیر از کارگران نمونه توسط کارفرمایان، برگزاری جلسات پرسش و پاسخ مسئولین اداره کار و کارگران و برگزاری کنگره استانی بزرگداشت شهدای کارگر در حسینیه ثارالله یزد را از جمله برنامه های این اداره در هفته کارگر بر شمرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.