Skip to Content


تسلیت فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد درپی درگذشت پدرشهید فروزان


درگذشت مرحوم مغفور حاج عباس فروزان پدر بزرگوار سردار شهید محمدرضا فروزان، از مردان مومن و انقلابي موجب تاثر و تألم گرديد...

به گزارش "میبدخبر"، در پی درگذشت پدر شهید فروزان، سرهنگ امیر فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد پیامی به این شرح صادر کرد:

درگذشت مرحوم مغفور حاج عباس فروزان پدر بزرگوار سردار شهید محمدرضا فروزان، از مردان مومن و انقلابي موجب تاثر و تألم گرديد.

درود خداوند بر اين پدر صبور كه عزيزترين گوهر حيات خويش را تقديم ايران و اسلام عزيز نمود و در طول سال هاي پس از آن نيز با مجاهدت و ايثار به حفظ دستاوردهاي ارزشمند شهدا در اين راستا همت گمارد.

اين جانب درگذشت اين عزيز سفركرده  را به كليه بازماندگان و مردم قدر شناس میبد تسلیت عرض نموده، برای آن رهرو راستين شهدا، رحمت و رضوان الهي و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزيل از درگاه خداوند سبحان مسالت دارم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.