Skip to Content


تسریع ساخت «پایگاه امداد و نجات میبد» با کمک 600 میلیون تومانی خیر میبدی


ساختمان و تأسیسات پایگاه امدادو نجات جاده ای میبد، با زیربنای 420 مترمربع 40 درصد پیشرفت فیزیکی، در ایام‌الله دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد؛ در اقدامی حاج سید محمد موسوی فیروزآبادی خیر میبدی 600 میلیون تومان برای احداث ساختمان و تأسیسات این پایگاه اهداء کرد.

فرماندارمیبد به همراه جمعی از مسئولین با حضور در منزل این خیر نیک‌اندیش میبدی از وی قدردانی کردند.

حسین فلاح بابیان اینکه پایگاه امداد و نجات شهرستان میبد به لحاظ نزدیکی به مرکز استان، ایستگاه راه‌آهن و فرودگاه بخش خصوصی، نقش مهمی در کمک‌رسانی به حادثه دیدگان و حوادث می‌تواند ایفا کند افزود: با احداث و توسعه این پایگاه جمعیت هلال‌احمر شهرستان میبد توانایی ارائه خدمات به مرکز استان و شهرستان‌های هم‌جوار را خواهد داشت.

فلاح بابیان اینکه سایت امداد و نجات شهرستان میبد نخستین سایت سطح استان است که به دلیل قرار گرفتن در مسیر پرتردد کمربند غربی به‌عنوان شاهراه اصلی شمال جنوب کشور، در آن امداد هوایی پیش‌بینی‌شده است افزود: پیش‌بینی امداد هوایی، انبارهای پشتیبانی، ظرفیت بیش از هزار نفر اسکان اضطراری وامداد و نجات حوادث ترافیکی و جاده‌ای‌ از ویژگی‌های پایگاه امداد و نجات شهرستان میبد است.

فرماندارمیبد گفت: ساختمان و تأسیسات این پایگاه با زیربنای 420 مترمربع 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در ایام‌الله دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


کبیری
خدا خیرش بدهد
هرچه دادی خدا ده برابرش را بهت بده
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ ۱۶:۴۵