Skip to Content


تروریست «جگرخوار» سوری در لاذقیه کشته شد


منابع آگاه به روزنامه السفیر لبنان گفته‌اند که تروریست سوری که سه سال پیش با به دندان کشیدن کبد (جگر) یک سرباز سوری به شهرت رسیده بود؛ در لاذقیه کشته شد.

منابع آگاه در میان معارضان سوری خبر دادند «ابوصقار» خالد الحمد یکی از مشهورترین تروریست‌های سوریه که به جگر خواری سرباز ارتش سوریه معروف شده بود کشته شده است.

روزنامه السفیر لبنان گزارش داد حدود سه سال پیش ویدیویی از این تروریست سوری در حمص منتشر شد که کبد (جگر) یکی از سربازان سوری را به دندان کشیده بود و همین مسأله باعث شهرت وی در رسانه‌ها و محافل بین المللی شد (جزئیات بیشتر).


ابوصقر معروف به جگرخوار

 

انتشار تصاویر مربوط به ابوصقار منجر به تغییر دید افکار عمومی نسبت به ویژگی‌های افرادی شد که ادعا می‌کردند از مخالفان دولت سوریه هستند و نام «معارض انقلابی» را یدک می‌کشیدند.

روزنامه السفیر به نقل از منابع آگاه در میان عناصر معارضان مسلح سوری خبر داده که این تروریست در یکی از عملیات‌های ارتش سوریه در حومه لاذقیه شمالی کشته شده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.