Skip to Content

از 26 اسفند ماه؛

تردد کامیون در محورهای یزد–طبس ممنوع شد


پلیس راهور نیروی انتظامی با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز 96 محدودیت های ترافیکی ایام نوروز از 25 اسفند ما سال جاری تا 14 فروردین ماه سال 96 را اعلام کرد.

به گزارش ميبد خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح  نوروزی در تمامی آزاد راه‌ها و بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند؛ ممنوع است.

درتمام محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال خواهشد شد، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می شود که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در13 فروردین ماه 96 درتمام محورهای برون شهری کشور ممنوع است.

بنا بر این گزارش در محورهای یزد – طبس؛ تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 08:00تا ساعت 22:00 تاریخ های 26 ، 27 ، 28 ، 29 و 30 اسفندماه و همچنین تاریخ های 4 و 96/1/12 در محورهای فوق ممنوع است.

 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.