Skip to Content

در صحن مجلس مطرح شد؛


نماینده مردم ارومیه بعد از مطرح شدن پیشنهاد در اولویت قرار گرفتن طرح اصلاح مفادی از قانون خطاب به رئیس مجلس که خواستار تسریع در بررسی این طرح شده بود،گفت: این اقدام شائبه این را در اذهان به وجود می آورد که شما و دوستانتان که می خواهید کاندیدا شوید با تصویب این طرح قصد دارید رقبای خود را حذف کنید .

بعد از مطرح شدن پیشنهاد 50 نفر از نمایندگان مبنی بر اولویت قرار گرفتن اصلاح مفادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری برخی نمایندگان تذکراتی را در این خصوص بیان کردند. نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در تذکری خطاب به لاریجانی گفت: در اولویت قرار گرفتن این طرح این شائبه را در اذهان ایجاد می کند که شما و دوستانتان به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری می خواهید مانع از کاندیدا شدن رقبای خود و حذف آنها شوید.   وی اظهار داشت: جمع آوری 425 نفر امضا برای کاندیداها مشکل است.   لاریجانی در خلال صحبت های قاضی پور تذکر وی را وارد ندانست و گفت: ما در حال بررسی کلیات و یا جزئیات این طرح نیستیم و تنها یک پیشنهاد برای تسریع در بررسی مطرح شده و این تذکر شما وارد نیست. منبع:مهر    رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.