Skip to Content

#رقابت_سالم

تخلف انتخاباتی آشکار در یزد و مردمی که منتظر برخورد با متخلفان هستند


علی رغم ممنوعیت نصب بنر تبلیغاتی نامزدهای انتخابات در یزد، در نخستین روز از موعد قانونی تبلیغات خیابان های یزد میزبان این بنرهای غیرقانونی بود.

به گزارش میبد خبر، نخستین روز ازمحدوده زمانی مجاز برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در شهر یزد با اتفاق عجیبی! همراه شد؛ اتفاقی که موضع گیری های فراوانی را به همراه شد اما این واکنش ها به اقدام ختم نشد.

در همین راستا علی رغم ممنوعیت نصب بنرهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی در سطح شهر، معابر استان یزد از صبح جمعه نخستین روز تبلیغات به تسخیر بنرهای تبلیغاتی آقای روحانی درآمد!

پس از این اقدام غیرقانونی ستاد انتخاباتی نامزد مذکور هرگونه انتساب خود به این اقدام را نفی کرده و تاکید می کند: یک عده جوان علاقه مند به آقای روحانی هستند، خودشان این حرکت را انجام داده اند و اینکه آیا مجوز دارد یا ندارد من بی اطلاعم!

در واکنش به این اتفاقات محمدعلی طالبی رئیس ستاد انتخابات استان یزد نیز موضع گیری می کند. طالبی تصریح می کند: نصب و استفاده از هرگونه تابلو، بنر و پلاکارد ،فقط در محل ستاد انتخابات نامزدها مجاز است و به جز آن غیر قانونی است.

آنچه که باید در این خصوص مورد توجه قرار گیرد مدیریت ضعیف دستگاه های مربوطه برای برخورد با تخلف صورت گرفته است به صورتی که علی رغم موضع گیری های صورت گرفته این گونه بنرها تا 2 روز در خیابان های اصلی یزد جا خوش کرده بودند.

اکنون افکار عمومی منتظر برخورد با متخلفانی است که در نخستین روز از تبلیغات برای رئیس جمهوری که باید مجری قانون باشد دست به تبلیغات غیرقانونی زده اند. 

انتهای پیام/آ

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.