Skip to Contentجانشین فرمانده انتظامی ابرکوه، گفت: «پین هانگ» گردشگر چینی در حین تردد با موتور از جاده یزد ابرکوه، کیف حاوی 2 هزار دلارش را گم کرده بود.

به گزارش میبد خبر، روز گذشته خبری مبنی بر پیدا شدن کیف مدارک و پول گردشگران خارجی در شهرستان ابرکوه پخش شد.

سرهنگ علیرضا زارع جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه در خصوص جزئیات این خبر اظهار کرد: طی گزارشی از اداره مهاجرت و گذرنامه استان مبنی بر سرقت کیف مدارک گردشگر خارجی تبعه کشور چین، پیگیری این موضوع در دستور کار عوامل پلیس ابرکوه قرار گرفت.

زارع گفت : در زمان بررسی این پرونده، دو نفر کارکنان پاک‌دامن و باصداقت (که پول زیاد وسوسه‌شان نکرد) اداره گاز شهرستان، طی تماس تلفنی به پلیس اطلاع دادند کیفی حاوی مدارک شخصی به نام peinhuang، را در حین کنترل خطوط گاز 20 کیلومتری جاده ابرکوه یزد پیداکرده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی ابرکوه بیان کرد : مأموران پلیس بلافاصله در محل حاضرشده و مدارک را بررسی کردند و متوجه شدند این کیف همان کیف گزارش ‌شده اداره گذرنامه است.

این مقام انتظامی ادامه داد : حدود 2 هزار دلار و مقداری پول نقد ایرانی و خارجی دیگر در این کیف بوده است که زن و مرد توریست در حین تردد با موتور در جاده ابرکوه یزد، آن را گم می‌کنند.

زارع تصریح کرد : سپس با هماهنگی عوامل نیروی انتظامی و اداره میراث فرهنگی، کیف توسط دو کارمند اداره گاز در اداره میراث به صاحبانش برگردانده شد و آنها خیلی از دو کارمند به خاطر این رفتار پسندیده تشکر و قدردانی کردند.

انتهای پیام/

یزدرسا
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.