Skip to Content

38 کارشناس و مقام سابق آمریکایی :


این کارشناسان با زیر سوال بردن تاثیرات تحریم ها بر ایران گفته است تنها نتیجه ملموس این تحریم ها کاهش کیفیت زندگی طبقه متوسط ایرانی و قرار دادن بیش از پیش بازار ایران در اختیار کشورهایی چون چین و هند بوده است.

38 تن از مقامات سابق ، افسران نظامی و کارشناسان مستقل در آمریکا با تهیه گزارشی خواستار کاهش تحریم ها علیه ایران برای رسیدن به یک توافق احتمالی با این کشور بر سر مساله هسته ای شدند.   به گزارش  میبدخبر،به نقل از" پرس تی وی" این 38 شخصیت سیاسی و نظامی سابق آمریکایی با اشاره به ناکارآمدی تحریم ها در تغییر رفتار حکومت ایران خواستار کاهش تحریم ها برای رسیدن به توافق با ایران شدند.   این گزارش 86 صفحه ای که با عنوان " بررسی منافع و هزینه های تحریم های ایران " تاکید دارد،اگر آمریکا و دیگر متحدان غربی اش تحریم های ایران را کاهش ندهند ، تهران در برنامه هسته ای خود تجدید نظر نخواهد کرد.   این کارشناسان با زیر سوال بردن تاثیرات تحریم ها بر ایران گفته است تنها نتیجه ملموس این تحریم ها کاهش کیفیت زندگی طبقه متوسط ایرانی و قرار دادن بیش از پیش بازار ایران در اختیار کشورهایی چون چین و هند بوده است.   در این گزارش تصریح شده که نه ایالات متحده و نه شورای امنیت ملل متحد تا کنون معیارهای دقیقی برای ایران روشن نکرده اند که در صورت عمل به آنها، تحریم های اعمالی علیه این کشور لغو شده یا کاهش می یابد.   ایران اعلام کرده است که تحریم های اعمالی علیه این کشور تاثیری بر سیاست هسته ای نخواهد داشت و این در حالی است که تا کنون هیچ یک از سیاستمداران و مقامات کشورهای مدافع اعمال و تشدید تحریم علیه ایران ، از کارآمدی این تحریم ها بر تغییر رفتار هسته ای ایران سخنی نگفته اند.   حتی برخی مقامات این کشورها به صراحت اعلام کرده اند که این تحریم ها تا کنون هیج تاثیری بر برنامه هسته ای ایران نداشته است. منبع:عصر ایران    رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.