Skip to Content


تحریف سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه‌های عربی+ عکس


رسانه‌های وابسته به ارتجاع عرب که در خبرسازی و تحریف حقایق سابقۀ طولانی دارند، این بار سخنان رهبر انقلاب را وارونه منعکس کردند.

 پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه سعودی الحیاة و سایت شبکه الجزیره و برخی دیگر از رسانه های جهان عرب روز چهارشنبه 11 فروردین، سخنان رهبر معظم انقلاب درباره قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران و ضرورت همراهی گفتگو با تقویت قدرت دفاعی را مورد تحریف و دستبرد قرار دادند.
 
روزنامه الحیاة در تحریفی آشکار، سخنان رهبر انقلاب در روز ولادت حضرت فاطمه (س) را با این تیتر در صفحه اصلی خود نقل کرد: "آینده را موشک رقم می زند، نه گفتگو"(!)
 
 
روزنامه سعودی الحیاة که در انتشار مطالب ضد ایرانی و خبرسازی و شایعه پراکنی علیه ایران سابقه طولانی دارد، در متن خبر هم به طور معنادار، همین جمله تحریف شده از بیانات رهبر انقلاب را تکرار کرد و در ادامه، به آزمایش های موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و "تعارض احتمالی آن با قطعنامه های سازمان ملل" و "مخالفت مقامات آمریکایی" با این آزمایش ها اشاره کرد.
 
سایت شبکه خبری الجزیره هم این تیتر را برای خبر مربوط به بیانات رهبر انقلاب انتخاب کرد: "آینده ایران به موشک وابسته است، نه  مذاکره" (!)
 
 
 
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.