Skip to Content

با پیگیری های فرماندار محترم میبد؛

تجهیز پایگاه امداد و نجات جاده ای میبد با یک دستگاه خودروی مجهز نجات جاده ای+تصاویر


... این خودرو که فولکس کرافتر نام دارد؛ یکی از مجهزترین خودروهای امداد و نجات است...

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح در سفر خود به پایتخت با دکتر جمال‌الدینی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر کشور دیدار و با تشریح جایگاه شهرستان میبد در حوزه‌های مختلف ازجمله قرار گرفتن در مسیر ترانزیت جاده‌ای‌ شمال جنوب کشور و حوادث جاده‌ای‌ خواستار تجهیز پایگاه امداد و نجات جاده‌ای‌ای جمعیت هلال‌احمر میبد به یک دستگاه خودرو نجات شد که حاصل این دیدار تحویل یک دستگاه خودرو امداد و نجات با تجهیزات کامل به شهرستان شد.

فلاح گفت: این خودرو که فولکس کرافتر نام دارد؛ یکی از مجهزترین خودروهای امداد و نجات است که دارای تجهیزاتی ازجمله: ست کامل پنوماتیک، انواع قیچی فک هیدرولیک و دستی، جک تلسکوپی، برج نور، انواع فیکس کننده‌های خودرو، کیف احیا، دستگاه زنده یاب، دستگاه وینچ، کامبی تول، موتوربرق، مولد هیدرولیک، تجهیزات ایمنی انفرادی و تجهیزات ایمنی جاده است.

 

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: پست امداد و نجات جاده‌ای‌ای میبد دارای یک دستگاه آمبولانس، یک دستگاه موتورسیکلت امداد با تجهیزات کامل امدادی است که 4 نفر نجات گر به‌صورت شبانه‌روزی مشغول خدمت‌رسانی به سانحه دیدگان احتمالی در حوادث جاده‌ای‌ای می‌باشند.

فلاح در پایان از حسن همکاری دکتر چرخ‌ساز رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر کشور، دکتر جمال‌الدینی معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر کشور، دکتر پارسائیان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد قدردانی و همچنین از پیگیری‌های مجدانه کمال بنا رئیس جمعیت هلال‌احمر میبد تشکر کرد.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 3.6666666666666665 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.