Skip to Content

در راستای کنترل و هدر رفت آب صورت گرفت:


در هر لحظه می توان سطح مخازن آب شیرین و بهداشتی مخازن آب را نیز کنترل کرده و این امر از طریق اتصال به اینترنت و پیام کوتاه نیز قابل کنترل و اندازه گیری می باشد.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: در راستای کنترل و هدر رفت آب در روستاهای شهرستان میبد به خصوص در مجتمع رکن آباد و مهرآباد که هفت روستای شهرستان میبد را تامین آب می نماید، این روستاها به سیستم های کنترل سطح مخازن و پمپ های چاه مجهز گردیدند.

با این سیستم به راحتی می توان از طریق فضای مجازی و پیام کوتاه در هر لحظه سطح مخزن زمینی و هوایی مجتمع را کنترل نموده و همچنین از این طرق می توان پمپ هایی که در مدار قرار دارند را نیز به طور مرتب کنترل و اگر پمپی دچار مشکل گردید در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام نمود.

در بخش ندوشن مخازن آب شیرین و بهداشتی شهر ندوشن و روستای صدرآباد به سیستم های کنترل سطح مخازن مجهز گردیدند که با این امر مشکل تامین آب شیرین و بهداشتی این بخش نیز به طور کامل رفع گردید.

گفتنی است در هر لحظه می توان سطح مخازن آب شیرین و بهداشتی این بخش را نیز کنترل نمود و این امر از طریق اتصال به اینترنت و پیام کوتاه نیز قابل کنترل و اندازه گیری می باشد.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.