Skip to Content

با حضور پرشور بسیجیان صورت گرفت

تجمع بزرگ مدافعان حرم در میبد + تصاویر


همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل، تجمع بزرگ بسیجیان میبد با نام مدافعان حرم در مصلی آیت الله اعرافی (ره)برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در مراسمی که با حضور صدها بسیجی از اقشار و گروه‌های مختلف برگزار شد، بسیجیان با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر استکبار و درود بر شهادت و ولایت بار دیگر با آرمان‌های بلند امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری در تداوم راه عزتمندانه انقلاب اسلامی و همچنین نشان دادن اقتدار و صلابت خود نمایشی عظیم از همبستگی بسیجیان و حضور فعال خود را در عرصه‌های مختلف نشان دادند.

در این مراسم که بسیجیان بر تداوم راه شهدا در دفاع از حریم اسلام و اهل بیت تاکید داشتند، یاد و خاطره شهدای مدافع حرم گرامی داشته شد و بر گسترش تفکر بسیجی به عنوان یک تفکر بنیادین براساس و شالوده آموزه‌های دینی و اسلامی تاکید شد.
حجبری کارشناس مسایل سیاسی بعنوان سخنران مراسم اظهار داشت: امروز به برکت انقلاب اسلامی و تیزبینی امام راحل شاهد گسترش فرهنگ بسیجی و تفکر سازنده در این حوزه هستیم که نظام اسلامی ما را به اوج عزت و عظمت رسانده است.
وی با بیان اینکه بیش از هر زمان دیگر دشمن تلاش می‌کند تا این حقیقت ناب و روح با صلابت انقلاب را به مسیر انحراف و انحطاط بکشاند، گفت: بالندگی بسیج را باید در جذب و جلب جوانان به حوزه‌های مختلفی مشاهده کرد که در سال‌های اخیر این بنیه‌ها تقویت شده است.
حجبری اصلی‌ترین رسالت بسیج را در کنار حضور در همه صحنه‌ها برای تقویت نظام اسلامی افزایش توان استکبارستیزی نظام اسلامی و بالندگی روزافزون انقلاب در برابر همه توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان اعلام کرد و افزود:‌ تفکر و روحیه بسیجی برای این کشور صیانت واقعی از خطرات و آسیب‌ها را فراهم کرده است.
کارشناس مسایل سیاسی نقش بی‌بدیل بسیج را در مقابله با پروژه نفوذ دشمن در صحنه‌های مختلف یادآور شد و بیان کرد: حضور با صلابت بسیجیان در تأمین امنیت کشور نقش بسزایی دارد.
وی یاد و خاطره شهدای مدافع حرم را گرامی داشت و اضافه کرد: مدافعان حرم خارج از مرزها برای تأمین امنیت این کشور دست به جهادی مقدس زده‌اند و همواره تلاششان بر این است تا مرزهای این کشور را از طمع و توطئه دشمنان در امان نگه دارند.
در پایان مراسم بسیجیان در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه شرکت نمودند.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.