Skip to Content

فردا دوشنبه برگزار خواهد شد؛

تجمع بزرگ بانوان میبدی در حمایت از حکم عفاف و حجاب در پارک فلسطین


همزمان با فرارسیدن هفته عفاف و حجاب، تجمع بزرگ بانوان میبدی در حمایت از حکم عفاف و حجاب و اعتراض به اشاعه بدحجابی و بدپوششی برگزار می شود.

به گزارش "میبدخبر"، قرار است این تجمع در ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۱ تیرماه در محل پارک فلسطین میبد (واقع در مرکز شهر) برگزار شود و حجت الاسلام و المسلمین حسنی خطیب جمعه موقت میبد در این مراسم به ایراد سخن خواهد پرداخت.

از تمامی بانوان میبدی دعوت می شود تا در این تجمع بزرگ حضور به هم رسانند؛ به ویژه آنکه طی ماههای اخیر شیوع بدحجابی در شهرستان سرعت گرفته و لازم است نسبت به این ناهنجاری واکنش متناسب اتخاذ شود.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.