Skip to Content

در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) انجام شد؛


در سالروز شهادت حضرت زهرا (س) جوانان و بانوان هیئت های عزاداری فاطمی و حسینی خانقاه میبد با برپایی موکب در نقاط مختلف شهر از عزاداران فاطمی پذیرایی کردند.

به گزارش میبد خبر، همزمان با سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به همت جوانان و بانوان هیئت های عزاداری فاطمی و حسینی خانقاه میبد موکب و ایستگاههای صلواتی در نقاط مختلف شهر میبد برپا شد تا از عزاداران فاطمی در این روز پذیرایی کنند.

در این برنامه بانوان در حسینیه اعظم خانقاه اقدام به تهیه نذری ها کرده و این نذری ها توسط جوانان هئیت در موکب ها توزیع شد.

بیش از 15 هزار غذای نذری توسط این دوهیئت طبخ و در بین عزاداران فاطمی توزیع شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.