Skip to Content


تجلی شکوه استکبار ستیزی میبدی ها در راهپیمایی یوم الله 13 آبان+ تصاویر


راهپیمای 13 آبان، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با حضور پرشور دانش آموزان و دانشجویان در میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، مراسم راهپیمایی 13 آبان امسال پرشورتر از سال‌های قبل با حضور آحاد مردم، دانش آموزان و دانشجویان میبدی برگزار شد.

در راهپیمایی 13 آبان ماه ملت استکبارستیز میبد از دانش‌آموز و دانشجو گرفته تا بازاری و کسبه با سر دادن شعارهایی مانند « مرگ‌بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و « مرگ بر استکبار » نفرت خود را از سیاست‌های استکباری آمریکا نشان دادند.

همچنین راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی و سردادن شعار، سخنان وقیحانه و پوچ رئیس جمهور آمریکا را محکوم کرده اوج انزجار خود از استکبار و صهیونیست را به نمایش گذاشتند.

میبدی ها با شور و شعور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه حضور یافته و با این حضور خود، تمدید «نه» به آمریکای بدعهد و ولایتمداری خود را فریاد زدند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.