Skip to Content

به مناسبت هفته مواد مخدر صورت گرفت:

تجلیل فرماندار میبد از دخانیات «نفروشان»!


به مناسبت فرارسیدن هفته مبارزه با مواد مخدر فرماندار میبد با حضور در سطح شهر و بازدید از برخی مغازه‌ها از دو نفر از مغازه‌داران شهرستان میبد که از فروش سیگار و دخانیات خودداری می‌کنند تجلیل کرد.

به گزارش میبد خبر؛ فرماندار میبد بابیان اینکه گرایش بسیاری از جوانان به مواد مخدر از همین سیگار و قلیان شروع می‌شود گفت: برای اینکه نهضتی را در کاهش مصرف سیگار و دخانیات در جامعه به‌ویژه در بین نوجوانان و جوانان شروع کنیم از مغازه‌دارانی که از فروش دخانیات خودداری می‌کنند تجلیل کردیم.

وی خاطرنشان کرد: با بررسی‌هایی که در شهرستان میبد انجام‌گرفته است بیش از پنج مغازه‌دار که سی سال سابقه کاسبی دارند جلودار حرکت فرهنگ مبارزه با مواد مخدر در میبد هستند.

فرماندار میبد گفت: این پیشگامی نشانگر انصاف و اعتقادشان به جامعه ایمن و سالم است.

اما محمدحسین رحیمدل از بازنشستگان آموزش‌وپرورش که سی سال هست مغازه‌داری می‌کند گفت: دخانیات و سیگار به خاطر ضرری که برای مردم و جامعه دارد هیچ‌وقت به سودش فکر نکردم و تصمیم گرفتم هر کالایی که به مردم ضرر داشته باشد از قفسه مغازه‌ام حذف کنم.

عباسعلی اقبال هم بابیان اینکه همیشه در سر کلاس از ضرر سیگار و دخانیات برای دانش‌آموزانم حرف می‌زدم و این موضوع انشا برای شاگردانم در مدرسه بود حالا با همین نگاه سیگار را منشأ انواع بیماری و اعتیاد و ضرر به جامعه می‌دانم.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.5 stars out of 5.