Skip to Contentرئیس پلیس راهور میبد از اجرای طرح برخورد نامحسوس با موتور سواران متخلف در میبد با هماهنگی دادستان شهرستان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر میبد با حضور در اداره پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان ضمن استماع نظرات و پیشنهادات فرماندهی پلیس راهور از زحمات پرسنل خدوم این مجموعه تقدیر کردند.

در این دیدار صمیمانه سرهنگ دوم محمد حسین دهقانی رئیس پلیس راهور میبد ضمن تشکر و قدردانی از حضور و حرکت ارزشمند شورای شهر میبد بیان داشت: خوشبختانه در سه ماهه اول سال جاری شاهد هیچ گونه تصادف فوتی در شهرستان نبودیم و تصادفات جرحی نیز نسبت به مدت مشابه بسیار کاهش یافته که این امر نشان دهنده قانونمند تر شدن مردم شهرستان و زحمات شبانه روزی پرسنل راهور شهرستان و همکاری دستگاههای متولی می باشد.

وی افزود: طرح برخورد نامحسوس با موتور سواران متخلف در شهرستان میبد با دستور دادستان و هماهنگی فرماندهی انتظامی میبد برای کاهش تخلفات و افزایش نظم و امنیت در حال اجرا می باشد که اجرای این طرح در شهرستان مجاور نتایج خوبی را به همراه داشته و سبب شد که شهرستان اردکان رتبه اول کاهش تصادفات را در استان کسب کند.

سرهنگ دهقانی اظهار داشت: با دستور دادستان میبد شب های ماه مبارک رمضان طرح برخورد با رانندگانی که ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت در اطراف پارک بهاران داشتند اجرا شد که در این راستا با متخلفین برخورد قانونی صورت گرفته و آنها تحویل مقامات قضایی شدند.

وی اصلاح نقاط حادثه خیز را در راس همه امور دانست و ابراز داشت: اگر با همکاری دستگاههای متولی برگزاری جلسات شورای ترافیک بصورت مرتب و ماهانه تشکیل شود و در هر جلسه از مجموع مصوبات حتی اگر یک مصوبه اجرایی شود در سال 12 نقطه حادثه خیز شهرستان اصلاح شده و از نظر معابر دیگر مشکلی نخواهیم داشت.

رئیس پلیس راهور میبد به اقدامات خوب صورت گرفته در رفوژ خیابان خواجه رشیدالدین اشاره و اذعان داشت: با تکمیل رفوژ خیابان آیت الله اعرافی میزان تصادفات جرحی و فوتی در این نقطه به صفر رسیده است.

وی با اشاره به برگزاری کلاس های آموزش نکات ترافیکی با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان در مدارس میبد تصریح داشت: از آموزش و پرورش می خواهیم از طریق پیامک این فرهنگ سازی را کرده که والدین موتورسیکلت در اختیار فرزندانشان قرار نداده و تردد آنها با سرویس های عمومی و دوچرخه صورت گیرد.

رئیس پلیس راهور میبد از نصب 8 دستگاه دوربین کنترل سرعت در معابر شهرستان خبر داد و اظهار داشت: نصب این دوربین ها سبب بازدارندگی شده و تصادفات را کاهش خواهد داد. حضور روزانه پلیس راهور در محلات مختلف نیز نوید نوعی آرامش و امنیت را به مردم شهرستان می دهد.

وی در پایان از رئیس شورای شهر درخواست داشت تا با همکاری شهرداری نسبت به ساخت پارکینگ در محل ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی جهت حفاظت از خودروهای سازمانی و اموال بیت المال این مجموعه را یاری دهند.

سرهنگ سید طاهر موسوی فرماندهی انتظامی شهرستان میبد نیز نیز همکاری‌های چند سال اخیر این نیرو و شهرداری را بسیار تنگاتنگ و خوب ارزیابی و خواستار تداوم این مراودات شد.

حجت الاسلام علیرضا آقایی رئیس شورای شهر میبد نیز در این دیدار با اشاره به ارتباط نزدیک و همکاری مؤثر بین شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی در اجرای طرح‌ های ترافیکی از زحمات و تلاش این نیرو جهت حفظ امنیت و آرامش شهروندان هنگام رانندگی و کاهش آمار تصادفات شهری قدردانی داشت و به پاس همت و پشتکار این عزیزان هدایایی به رسم یادبود به آنها اهدا کرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.