Skip to Content


تجلیل از پیشکسوتان عرصه شعار‌های انقلابی در میبد


مراسم تجلیل از پیشکسوتان عرصه شعارهای انقلابی با حضور مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان، فرماندار میبد و جمعی از مسئولان این شهر برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در این نشست از ۹۰ پیشکسوت عرصه شعار‌های انقلابی ، مدیران موسسات ، مربیان قرانی و برگزیدگان مسابقه فجر سال گذشته تجلیل شد . 

مدیرکل اداره تبلیغات اسلامی استان در این نشست با گرامی داشت دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی انفجار نور بود که ملت ایران با آگاهی و بصیرت، فوج فوج به اقیانوس بی کران انقلاب پیوستند و هر کس در هر جایگاهی با نهضت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) همراه شد.
حجت الاسلام فخرالدینی افزود: نقش کسانی که در صحنه‌های مختلف شعار سر داده و با شعارهایشان بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی‌ها ما افزودند را نباید کم شمرد.
وی با بیان اینکه امروز وعده‌های الهی در تحقق آرمان‌های الهی و انقلابی به خوبی مشهود است، اظهار داشت: در حالی که دشمنان با ده‌ها نقشه به دنبال نابودی نظام و انقلاب هستند با شهادت سردار دل ها، انسجام و وحدت جهانی رقم خورد.
فخرالدینی در ادامه گفت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو، مردم همیشه در صحنه استان و کشور نشان خواهند داد که چقدر پشتیبان رهبر و انقلاب و عزت و عظمت کشور خود هستند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.