Skip to Contentبا حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان میبد از پرستاران و کادر درمانی درمانگاه امام حسین(ع) به مناسبت روز پرستار تجلیل شد.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح فرماندارمیبد در بازدید از درمانگاه امام حسین (ع) شهرستان که با حضور جمعی از مسئولین انجام گرفت؛ اظهار امیدواری کرد که فعالیت‌هایی باانگیزه‌ای و کم‌نظیری که در این مراکز باوجود مراجعات بالایی که وجود دارد باهدف شاد کردن دل بیماران انجام می‌شود، همیشه تداوم داشته باشد.

وی در پایان از مدیریت به‌تمام‌معنا جهادی و پرتلاش این درمانگاه در ارائه خدماتی متعدد و مطلوب با هزینه‌ای مناسب در فضایی محدود قدردانی کرد.

سرهنگ مصطفی بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد نیز با تشکر از اقدامات و خدمات خوبی که درمانگاه امام حسین (ع) انجام می‌شود، به آماده‌سازی ساختمان درمانی در جنب درمانگاه با همراهی مسئولین و خیرین در آینده‌ای نزدیک نوید داد.

به گفته مسئول درمانگاه امام حسین (ع) میبد، در این درمانگاه پزشکانی در بخش‌های عمومی، زنان، ارتوپدی، جراحی لثه، دندانپزشکی عمومی و موارد دیگر آماده پذیرش بیماران و ارائه خدمت به مردم هستند.

سمیعی تصریح کرد: با هزینه‌ای که از بیماران گرفته می‌شود به‌ویژه در حوزه دندانپزشکی و ارتوپدی بهترین مواد و تجهیزات برای استفاده مردم تأمین‌شده است.

وی افزود: این درمانگاه با ارائه خدماتی که به خانواده شهدا، جانبازان، اقشار بسیجی و عموم مردم می‌کند اعتبار خاصی در شهرستان دارد.

در پایان این بازدید به مناسبت تولد حضرت زینب (س) و روز پرستار از پرستاران و کادر درمانی این درمانگاه با اهدا شاخه گل و هدیه‌ای تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.