Skip to Contentمراسم تجلیل از فرهنگیان شاغل و پیشکسوت محله بشنیغان شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبدخبر، محسن موحدی فرد رئیس آموزش و پرورش شهرستان میبد در مراسم تجلیل از فرهنگیان شاغل و پیشکسوت محله بشنیغان این شهرستان گفت: مراسم تجلیل از فرهنگیان همیشه توسط خودشان انجام می‌شده و چه خوبه که این مراسم توسط مردم برگزار شود.


موحدی فرد افزود: محله بشنیغان سابقه خوبی در امر فرهنگ شهرستان میبد دارد و شخصیت‌های علمی ، فرهنگی و خیری زیادی دراین محل بودند که نقش بسزایی در این زمینه داشتند.

وی بیان کرد: در محله بشنیغان خیرانی را داریم که آموزشگاه‌هایی را به تنهایی درشهرستان میبد احداث کردند و این امر فرهنگ بالای مردم و علاقه زیاد آن‌ها را به آموزش و پرورش می‌رساند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان میبد ادادمه داد: ۲۲۰ فرهنگی شاغل و بازنشسته در محله بشنیغان هستند که نقش مهمی را درتعلیم و تربیتاین شهرستان داشتند.

گفتنی است؛ محله بشنیغان یکی ازمحلات شهرستان میبد است که همواره بزرگان علم، ادب و فرهنگ زیادی از آن برخاسته و منشا ارزش‌های علمی و فرهنگی شدند.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.