Skip to Content

گزارش تصویری:

تجلیل از سبزپوشان نیروی انتظامی میبد/ تصاویر


با حضور فرماندار و مسئول دفتر امام‌جمعه میبد در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی، از تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان این ستاد، تجلیل شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در ادامه از کلانتری‌های سطح شهرستان هم بازدید و هفته نیروی انتظامی را به تک‌تک سبزپوشان امنیت و انتظامی و سفید پوشان راهنمایی و رانندگی تبریک گفت.

فرماندارمیبد گفت: باوجوداینکه شهرستان میبد به علت وجود صنایع و آموزش عالی شاهد حضور افراد غیربومی است اما با درایت و هوشمندی نیروهای نظامی و انتظامی، امنیت و آرامش در شهرستان میبد موج می‌زند.

حسین فلاح افزود: نیروی انتظامی باید بااقتدار هرچه‌تمام‌تر با افراد متخلف، سودجو و فاسد برخورد کند.

فرمانده انتظامی میبد هم با تشریح برنامه‌های این ستاد گفت: نیروی انتظامی مأموریت خود را در ابعاد مختلف در سطح شهرستان به اجرا گذاشته و شهرستان را برای افراد خاطی ناامن و برای شهروند قانونمند امن کرده است.

سرهنگ موسوی گفت: در طول امسال با تلاش‌های نیروی انتظامی، بسیاری از جرائم و ناهنجاری‌های اجتماعی نسبت به سال گذشته در شهرستان میبد کاهش‌یافته است.


رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.