Skip to Content

در آستانه روز دانشجو صورت گرفت؛


مراسم تجلیل از جهادگران اردو‌های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان میبد با حضور امام جمعه موقت میبد، مسئولین بسیج دانشجویی استان و شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام مصطفی زارعی نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج میبد در این مراسم به اثربخشی و کیفیت بالای کار اردوهای جهادی بسیج دانشجویی این شهرستان اشاره کرد و گفت: این دانشجویان بدون کمترین چشم‌داشتی باتحمل سختی‌­ها توانسته‌­اند خدمات ارزشمندی را در مناطق محروم از خود به‌جای بگذارند.

وی به ظرفیت‎های دانشجویی در اردو‎های جهادی اشاره کرد و افزود: دانشجویان مهمترین اقدام را در عرصه جنگ نرم انجام دادند و بخشی از گفتمان ما وقتی امروز در کنار یکدیگر قرار گرفتیم بیشتر قابل لمس است.

حجت الاسلام زارعی با بیان اینکه اگر قرار است در جمهوری اسلامی به تمدن اسلامی برسیم نیاز به نیروهای همتراز انقلاب اسلامی داریم، خاطرنشان کرد: اردوهای جهادی باعث افزایش کارآمدی نظام برای دستیابی به قله‎های رفیع در انقلاب اسلامی می‎شود و به سادگی نمی‎توان از این قله‎ها عبور کرد.

وی با بیان اینکه باید از این ظرفیت به درستی استفاده کنیم، اظهار کرد: باید در این اردوهای جهادی به عنوان یک دانشجو و یک افسر جنگ نرم نقش خود را در ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و حتی امنیتی به دقت انجام دهیم.

نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج میبد بابیان اینکه این‌گونه اقدامات جهادی، توشه‌ای برای آخرت دانشجویان محسوب می‌شود، گفت: تنها با اقدامات جهادی می‌توان مشکلات جامعه را حل و سایه محرومیت را از چهره اجتماع زدود.

وی بیان کرد: بسیج و روحیه بسیجی منشا ایثارگری و تقویت روحیه جهادی در بین آحاد جامعه است و کارهایی که در دوران جنگ و پس از آن توسط جهادگران بسیجی در کشور انجام شده شاید اگر به رویه معمولی انجام میشد چندین سال زمان برای انجامش وقت لازم بود.

نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج میبد در ادامه اظهار داشت: فرهنگ و منش بسیج محدود به هیچ برنامه و جنگی نیست و همواره به اثبات رسیده است که هرجا روحیه بسیجی وارد میدان عمل شده، چه در برنامه های اجتماعی و چه عمرانی و فرهنگی و اقتصادی، نتایج خارق العاده ای حاصل شده است.

حجت الاسلام زارعی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم فعالیت مجموعه بسیج دانشجویی در دانشگاهها برای تربیت دانشجویان بسیجی و متعهد و انقلابی همچنان و قدرتمندتر از گذشته ادامه یابد تا شتاب پیشرفت علمی کشور به سیر صعودی خود ادامه دهد.

در پایان این مراسم از دانشجویان بسیجی که در اردوی جهادی تابستان 96 بسیج دانشجویی میبد با عنوان شکوه هجرت که در منطقه آسفیج بهاباد حضور فعال داشتند تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.