Skip to Content


تجلیل از تیم قهرمان جام رمضان در بیت آیت الله اعرافی+ عکس


تیم قهرمان جام رمضان میبد با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه ، مدیر اداره ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین در بیت آیت الله اعرافی با اهداء لوح یادبود تجلیل شدند.

به گزارش "میبد خبر"؛ امام جمعه میبد در این مراسم گرایش جوانان به سمت ورزش را حاصل تلاش مسئولین در زمینه سازی فضاهای ورزشی و موجب سلامت جامعه دانست و گفت : جوان متدین باید همیشه اهل ورزش و با نشاط باشند .

آیت الله اعرافی با بیان اینکه یکی از گروههایی که مورد محبت خاص خدا هستند جوانان هستند ، گفت : کسانی که در جوانی اهل مسجد ، اخلاق ، ادب هستند و در جوانی به پدر و مادر و بستگان نیکی می کنند مورد محبت خدا قرار می گیرند .

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد : خیلی ها از این مقطع جوانی غافلند افزود : کسانی که در جوانی اهل قرآن ، معنویت و اخلاق و ادب  باشد جوان پارسایی است که در مسیر درست حرکت می کند .

وی با اشاره به مجاهدت های جوانان در عصر انقلاب و زمان جنگ و دفاع مقدس گفت : ما شاهد بودیم بار اصلی حفظ کشور رو دوش هم سن و سال شما جوانان در آن دوران بود و معجزه ای آفریدند که قابل تصور نیست.

امام جمعه میبد تصریح کرد : امروز هم کشور در هر جهت پیش برود به شما جوانان بر می گردد بنابراین باید در مسیر درست قرار بگیرید و برای کشور افتخارآفرین باشید.

آیت الله اعرافی با بیان اینکه تجربه نشان داده است که جوانان ما مقابل دشمن ایستادند افزود : این پتانسیل جوان ، کشور را از خطر حفظ کرد و نسل امروز هم برای این که از این مشکلات عبور و کشور را پیش ببریم باید تلاش کند.

وی افزود : جوانان باید این پیشگامی در صحنه های انقلاب و اخلاق و معنویت را همچون گذشته حفظ کنند و از ارزشهای اخلاقی جامعه پاسداری و صیانت کنند .

امام جمعه میبد با اشاره به جایگاه ویژه محله شهیدیه در نقش آفرینی در دوره قبل و بعد از انقلاب و دفاع مقدس گفت : شایسته نیست که در این محل شاهد آسیب های اجتماعی و انحرافات اخلاقی باشیم .

امام جمعه میبد در پایان هم خواستار تسریع در تکمیل استخر و چمن ورزشی شهیدیه از سوی مسئولین اداره وزش و جوانان شد .

 

 

منبع: میبد آدینه
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.