Skip to Content


تجلیل از امدادگران و نجات گران برتر هلال‌احمر میبد


از 60 نفر از امدادگران و نجات گران فعال در پایگاه امداد و نجات بین‌شهری و داوطلبان و جوانان فعال در برنامه‌های مختلف جمعیت هلال‌احمر میبد تجلیل به عمل آمد.

به گزارش"میبدخبر"، فرماندارمیبد در این مراسم با قدردانی از عملکرد جمعیت هلال‌احمر در ایام عید و ستاد خدمات سفر گفت: داوطلبان، امدادگران و نجات گران هلال‌احمر با حضور به‌موقع سر صحنه آمادگی هرچه بیشتر خود را در ایام عید به نمایش گذاشتند.

روابط عمومی فرمانداری میبد نوشت حسین فلاح در ادامه اظهار داشت: مقوله امنیت در جاده‌ها و ارائه خدمات به مسافرین نوروزی یکی از شاخص‌هایی است که جمعیت هلال‌احمر با همکاری آموزش‌وپرورش، شهرداری و فرمانداری در ایام عید به‌خوبی آن را پشت سر گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم در سایه آموزش و ارتقاء توان تخصصی دوا طلبان جمعیت هلال‌احمر روزبه‌روز شاهد آسایش و آرامش در جامعه باشیم و در روزهای خوش کنار هم جمع‌شویم.

از موسوی خیر حوزه جمعیت هلال‌احمر و پزشکان فعال در کمک‌رسانی به بیماران خاص و نیازمند هم تجلیل شد.

اجرای سرود نونهالان، تئاتر و پذیرایی از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.