Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر یزد:


سرهنگ رضا پورشمسی خواستار ثبت و ضبط تجربیات مدیران استان در مبارزه با کرونا شد.

به گزارش میبد خبر، فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: استعداد انسان در سختی هاست که شکوفا می شود. در دوران دفاع مقدس ما شاهد بودیم جوانانی که تحصیلات آکادمیک نظامی نداشتند پیچیده ترین و موفق ترین عملیات ها را طراحی کرده  و ما هنوز از تجربیات آنها استفاده می کنیم.

سرهنگ رضا پورشمسی ادامه داد: امروز که متاسفانه ویروس منحوس کرونا در کشور همه گیر شده و به یک بیماری پاندمیک یا عالمگیر تبدیل شده نیز شاهد هستیم تمام مدیران و مسئولین استانی به نوعی درگیر این موضوع بوده و برای مقابله با آن تلاش می کنند.

وی بیان داشت: ضمن عرض خدا قوت به همه مسئولین محترم  پیشنهاد می شود تجارب این روزها را که به نظر تجارب بکر و ارزشمندی است به روشی علمی برای آیندگان ثبت کنند تا در موارد مشابه به کار گرفته شود.

این مقام مسئول اعلام کرد: سپاه الغدیر استان یزد آمادگی دارد پس از پایان این وضعیت دوره های آموزشی موثر و کوتاه مدت ویژه مدیران و کارشناسان دولتی برای ثبت تجربیات برگزار کند تا بتوان در این مسیر گامی موثر برداشت.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.