Skip to Content

مدیرکل زندانهای استان یزد خبر داد؛

تاکنون ۴۵۵ زندانی در یزد مشمول عفو رهبری شدند


مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان یزد گفت: ۴۵۵ زندانی در ندامتگاه های استان یزد تا امروز، مشمول عفو مقام معظم رهبری شده اند و تلاش همکاران برای بررسی سایر پرونده های قضایی مددجویان ادامه دارد.

به گزارش میبد خبر، رضا ذوالفعلی نژاد ضمن گرامیداشت فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با اشاره به به پیشنهاد ریاست قوه قضاییه و عنایت مقام عظمای ولایت جهت عفو و تخفیف مجازات زندانیان بیان داشت: تاکنون ۴۵۵ نفر از مددجویان زندان های استان مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند و تلاش همکاران برای بررسی پرونده های قضایی مددجویان جهت استفاده از این عفو مهم، ادامه دارد.

وی با اشاره به تاثیر بسیار مهم این عفو در کاهش جمعیت کیفری زندان ها اظهار داشت: ۲۵۴ مددجو از زمان اعلام این عفو، تاکنون از زندان های استان آزاد و ۲۰۱ نفر نیز مشمول تخفیف مجازات شدند.

مدیرکل زندانهای استان با قدردانی از مراجع قضایی و مسئولین زندانهای استان به ‌علت اهتمام ویژه برای اجرای این بخشنامه، افزود: تا چند روز آینده تمام زندانیانی که امکان بهره‌مندی از این بخشنامه را دارند، مشمول حکم آزادی و یا تخفیف مجازات خواهند شد.

ذوالفعلی نژاد با اشاره به اینکه تلاش همکاران ما در زندان های استان برای تحقق اهداف کاهش جمعیت کیفری ادامه دارد، ابراز داشت: در سایر حوزه ها نظیر شورای حل اختلاف زندان و همچنین ستاد دیه نیز توفیقات مهمی در رابطه با کاهش جمعیت کیفری زندان های استان یزد حاصل شده است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.