Skip to Content

سایت دانشگاه حایری منتشر کرد:

تاکنون تنها جناب آقای روان بخش به صورت مکرر پیگیر مناظره بوده است


روابط عمومی دانشگاه حایری میبد در سایت این دانشگاه منتشر کرد: در پایان جلسه معارفه پیرو مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه و حسب درخواست های مکرر و متعدد حاضران مبنی بر برگزاری مناظره های انتخاباتی، کریمی مجری کارشناس برنامه اعلام کرد که ...

به گزارش "میبدخبر" روابط عمومی دانشگاه حایری میبد در سایت این دانشگاه منتشر کرد: در پایان جلسه معارفه پیرو مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه و حسب درخواست های مکرر و متعدد حاضران مبنی بر برگزاری مناظره های انتخاباتی،  کریمی مجری کارشناس برنامه اعلام کرد که هر یک از نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه میبد و تفت آمادگی و زمان مناسب خود را جهت برنامه ریزی و برگزاری مناظره اعلام نمایند که تاکنون تنها جناب آقای روان بخش به صورت مکرر ضمن اعلام آمادگی و زمان مدنظر خود، پیگیر برگزاری جلسه بوده و همچنان تا پایان زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی منتظر اعلام نظر و زمان دیگر نامزدها جهت برگزاری مناظره هستیم.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.