Skip to Content

رییس آتش نشانی نایین خبر داد

تانکر حامل سوخت در مسیر نایین به یزد آتش گرفت/ راننده در آتش سوخت +عکس


رییس آتش نشانی نایین گفت: یک تانکر حامل مواد سوختی در مسیر نایین به یزد در پی واژگونی آتش گرفت و راننده آن کشته شد. تانکر حامل سوخت در مسیر نایین به یزد آتش گرفت

به گزارش میبد خبر رییس آتش نشانی نایین گفت: یک تانکر حامل مواد سوختی در مسیر نایین به یزد در پی واژگونی آتش گرفت و راننده آن کشته شد.
تانکر حامل سوخت در مسیر نایین به یزد آتش گرفت.


عبدالله سلطانی محمدی امروز پنجشبه به ایرنا گفت: این حادثه ساعت22 و 15 دقیقه شب گذشته روی داد.

 

وی افزود: حادثه در کیلومتر 45 جاده نایین به اردکان رخ داد و پس از اطلاع، بلافاصله مامورین آتش نشانی نایین به محل حادثه اعزام شدند.

 

سلطانی گفت: تانکر حامل مواد سوختی به علت نامعلومی به سمت راست جاده منحرف و واژگون شد و آتش گرفت و راننده آن در دم جان داد.

 

علت حادثه در دست بررسی است.

 

در این مسیر روزانه 12هزار تردد انواع خودرو انجام می شود.

انتهای پیام/ع


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.