Skip to Content

درجلسه شورای ورزش شهرستان میبد:

تامین اعتبار لازم جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام


نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندارمیبد و رئیس شورای شهر با حضور در ورزشگاه شهید چمران و شرکت در نشست هیئت‌های ورزشی این شهرستان مسائل و مشکلات ورزشکاران را بررسی کرد.

به گزارش "میبدخبر"، در این نشست وضعیت کلی پروژه های ورزشی شهرستان وبررسی مسائل و مشکلات هیئتهای ورزشی مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه تعدادی از رؤسای هیئت‌های ورزشی، با ارائه گزارشی، مسائل و مشکلات خود را بیان کردند.

در جلسه قولهایی هم توسط مسئولین به هیئت های ورزشی داده شد که می توان به تخصیص 15 میلیون تومان به هیئت‌های ورزشی شهرستان میبد،قول مساعد مدیر کل ورزش و جوانان و نیز فرماندار جهت تامین تشک  تاتامی و تامین اعتبار لازم جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان اشاره کرد.

 

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.