Skip to Content

«تابش» تنها نماینده یزد در پارالمپیک؛

تابش خبرنگار کدام روزنامه است؟!


بدون هیچ گونه هیاهو و دلواپسی برای بیت المال و در سایه هوچی گری کاسبان کنسرت معترض دیروز سفرهای خارجی بی سر و صدا به برزیل سفر کرد.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از عصر فرهنگ :محمد رضا تابش که رسانه های اصلاح طلب از او به عنوان رئیس فراکسیون ورزش یاد می کنند چندی پیش از سفر خود و جمعی از نمایندگان به برزیل برای حضور در مسابقات پارالمپیک خبر داد.

بد نیست بدانید، فراکسیون به مجموعه افراد هم فکر و هم عقیده که دارای تشابهات زیادی در زمینه های مختلف فکری و عملی هستند اطلاق می شود. در مجلس فراکسیوهای مختلفی وجود دارد ولی باید توجه داشت تقسیمات مربوط به فراکسیونها حالت رسمی و قانونی ندارد و بیشتر مربوط به تحولات داخلی مجلس می باشد. و البته خیلی ها هم اعتقاد دارند فراکسیون ها با تلاش وزارت خانه ها و سازمان های دولتی شکل می گیرند تا در بزنگاه ها مانند بررسی بودجه و طرح ها و لوایح مرتبط از ظرفیت نمایندگان به نفع خود استفاده کنند و در مواردي نيز يك فراكسيون راه اندازي مي شود تا در بزنگاه بتواند در قالب تعامل با يك نهاد از آن امتياز بگيرد. به همین دلیل به نظر می رسد استفاده اصلاح طلبان از این عنوان «رئیس فراکسیون ورزش» برای تابش در واقع برای توجیه سفر وی به برزیل است.
ممکن است سفر یک نماینده مجلس با هر مسئولیت و عنوانی به خارج از کشور موضوع خیلی غریبی نباشد. اما سال 93 قرار شد که رسائی از سوی کمیسیون اصل 90 مجلس به عنوان نماینده این کمیسیون و در راستای تحقیق و تفحص این کمیسیون از وضعیت ورزش به برزیل اعزام شود. با انتشار این خبر ناگهان دلواپسان بیت المال که امروز در برابر فیش های نجومی، پاداش های نیم میلیاردی و مدیران شیشلیک خور سکوت کرده اند به تقلا افتادند وفریاد وااسلاما سر دادند. با همین اعتراضات و هوچی گری ها هم بود که سفر رسائی به برزیل لغو شد.
جالب تر اینکه یکی از معترضان هم تابش، خواهر زاده رئیس دولت اصلاحات بود. تابش در آن زمان با اشاره به فعالیت هفته نامه 9 دی که در دولت راستگویان سه بار هم توقیف شد گفت: شاید آقای رسایی به عنوان خبرنگار می خواهد به برزیل رود. اینکه آقای رسایی بخواهند به برزیل بروند مشکلی ندارد، قاعدتا روزنامه 9 دی هزینه ایشان را می دهد!
حالا بدون هیچ گونه هیاهو و دلواپسی برای بیت المال و در سایه هوچی گری کاسبان کنسرت معترض دیروز سفرهای خارجی بی سر و صدا به برزیل می رود، بدون اینکه به یک سوال ساده پاسخ دهد. آقای تابش! شما برای کدام خبرگزاری یا روزنامه کار می کنید؟!
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.