Skip to Content

آیت‌الله اعرافی:

بی کفایتی آل‌سعود در مدیریت حرمین شریفین


امام جمعه قم گفت: جهان اسلام و ملت‌های بیدار جهان باید بدانند آل‌سعود تولیدکننده افکار تروریستی است و صلاحیت مدیریت حرمین شریفین را ندارد.

به گزارش "میبدخبر"،آیت‌الله علیرضا اعرافی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه در مصلی قدس قم با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب به حجاج بیت‌الله الحرام اظهار داشت: این پیام گویای یک صف‌بندی استوار اسلامی ناب محمدی، در مقابل اسلام آمریکایی و اسلام عیاشان سعودی است.

 
امام جمعه قم گفت: رهبر انقلاب در پیام خود به حجاج، خط بین مستضعفان، مستکبران و  آل‌سعود عیاش را ترسیم کردند که امت اسلام باید این پیام را بشنود و حجاج آن را درک کنند.
 
آیت‌الله اعرافی اظهار داشت: جهان اسلام و ملت‌های بیدار جهان باید بدانند آل‌سعود تولیدکننده افکار تروریستی و مزدور استکبار است، آل‌سعود و مفتیان درباری آن بی‌کفایت در مدیریت حرمین شریفین هستند.
 
امام جمعه قم با اشاره به مسائل بحرین، آن را آزاردهنده خواند و ادامه داد: این حوادث وجدان هر انسانی را به‌درد می‌آورد، در بحرین نظامی ظالمانه با سیاست‌های تبعیض‌آمیز مذهبی جریان دارد.
 
وی تصریح کرد: محرومیت عمده مردم از انتخاب آینده کشور، اختناق در بحرین با استفاده از نیروهای خارجی، به شهادت رساندن جوانان و علماء و بزرگان، تعطیل‌کردن مساجد و زندانی‌کردن علما، انحلال احزاب، استقرار غیربحرینی‌ها و سلب تابعیت از مردم بحرین به‌ویژه شیخ عیسی قاسم همه از جنایاتی است که آل‌خلیفه در بحرین مرتکب شده است.
 
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با اشاره به اعلام محاکمه آیت‌الله شیخ عیسی قاسم در روزهای آینده تصریح کرد: حاکمان بحرین بدانند ملت‌های بیدار عالم، مراجع و رهبر معظم انقلاب در کنار بحرین و علمای بحرین و شیخ عیسی قاسم هستند و خواهند بود.
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...