Skip to Content

«فتنه» گری دوباره «کلید» خورد؟!

بی قانونی دوباره مجری قانون!


مشخص است که مجری انتخابات حداقل در اردکان بی طرف نیست و از فریاد زدن این جانبداری هم هیچ ابایی ندارد. آنچه مشخص نیست، علت سکوت مسئولان و ناظران انتخاباتی است.

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از عصرفرهنگ؛ هادی مقیمی، که جدیدا به سمت فرماندار اردکان منصوب شد و خبر جشن تولدش در هفته دولت خبر ساز شده بود(جشن تولد آقای فرماندار در ساعت اداری، در هفته دولت!)، دوباره حاشیه ای جدید ایجاد کرد.

 


ظاهراً وی که هنوز چند روزی از خشک شدن امضای حکم فرمانداری اش نمی گذرد، برای نشان دادن اوج سرسپردگی اش به فتنه گران در روز عید قربان با یکی از فتنه گران که رهبر انقلاب وی را باغی بر نظام خوانده بودند، دیدار و عکس آن را در صفحه کاربری خود منتشر کرد.
این اتفاق در حالی روی می دهد که چند ماه بیشتر به آغاز انتخابات 96 نمانده است. انتشار چنین عکسی از سوی فرماندار اردکان که مجری برگزاری انتخابات هم هست پیام واضح و روشنی برای همه مردم و مسئولین دارد.
مشخص است که مجری انتخابات حداقل در اردکان بی طرف نیست و از فریاد زدن این جانبداری (آن هم نه جانبداری از یک حزب بلکه جانبداری از جریان وقیحی که در مقابل کل نظام ایستاد و رهبر انقلاب ارتباط با آن را خط قرمز نظام برشمردند) هم هیچ ابایی ندارد. آنچه مشخص نیست، موضع گیری مسئولان و ناظران است. دولتی که ادعای اعتدال داشت چرا اکنون به دامان فتنه گران افتاده است؟
مجریان انتخابات می دانند رای مردم را که به تعبیر مقام معظم رهبری یک امانت است به دست چه کسی می سپارند؟ آن مدیری که به احترام قانون کلاه از سر بر می داشت، الان کجاست؟!
براستی کسانی که به راحتی با افرادی که آن ظلم بزرگ را در حق مردم، رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی مرتکب شدند دیدار می کنند، مستحق اعتماد و عهده دار شدن پروسه انتخابات هستند؟!
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...