Skip to Content

دیروز در حسینیه امیرچخماق، امروز فرودگاه شهید صدوقی؛

بی توجهی مسئولین یزدی به شهدا تمامی ندارد!


مردم یزد در حالی امروز به استقبال سه شهید گمنام رفتند که هیچ یک از مسئولین استانی حاضر به شرکت در مراسم استقبال از پیکر پاک این عزیزان نشدند.

به گزارش "میبد خبر"؛ به نقل از عصر فرهنگ، مردم متدین دارالعباده عصر امروز باحضور در فرودگاه شهید صدوقی یزد به استقبال سه شهید گلگون کفن دفاع مقدس رفتند. این در حالی است که به جز فرمانده انتظامی و رئیس اداره اوقاف استان هیچ یک از مسئولین ارشد یزد در این مراسم حضور نداشتند. سرپرست فرمانداری یزد نیز در پایان مراسم خود را به استقبال کنندگان رساند.
پیش از ظهر امروز برخی افراد در فضای مجازی از عزیمت دوباره استاندار به پایتخت خبر می دادند. گویا سایر مسئولین استان نیز که بیشتر از اینکه پست و مقام و حقوق های نجومی خود را مدیون همین شهدا بدانند، مدیون استاندار یزد می دانند با اقتدا به وی علی رغم اطلاع از ورود شهدا به یزد از حضور در مراسم استقبال خودداری کردند.
به این ترتیب عناد و بی توجهی برخی به شهدا و سیره آن ها که پیشتر در ماجرای تدفین شهدای گمنام در حسینیه امیرچخماق بروز کرده بود بار دیگر بر مردم شهیدپرور یزد آشکار شد.

 

منبع : یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.