Skip to Content


بی توجهی!حکایت بوستان «مشاهیر» میبد + تصاویر


چند سالی است که مردم میبد در بلوار بسیج این شهر، حد فاصل میدان شهرداری و میدان جانباز نظاره‌گر یک تابلو با عنوان پارک مشاهیر هستند اما نشانی از پارک نیست.

به گزارش میبد خبر، چند سالی است که مردم میبد در بلوار بسیج این شهر، حد فاصل میدان شهرداری و میدان جانباز نظاره‌گر یک تابلو با عنوان پارک مشاهیر هستند اما نشانی از پارک نیست.

اینکه چرا این پارک فقط در حد یک تابلو باقیمانده است و فعالیت شهرداری در مورد این پارک فقط به نصب یک تابلو منحصر شده، سؤالی است که مدت‌هاست برای مردم این شهر مطرح است اما هیچ‌یک از مسؤولان شهرداری و شورای شهر توضیحی در این باره به مردم نداده‌اند.

جریان احداث این پارک مربوط به ۱۶ آذرماه ۹۲ و زمانی است که شهردار وقت میبد و شورای شهر زمینی به مساحت ۳ هکتار را برای احداث یک پارک در نظر گرفتند و کلنگ افتتاح این پروژه توسط مسؤولان به زمین زده شد.

در این پروژه که چند روز دیگر سه ساله می‌شود، هنوز هیچ نشانه‌ای از پارک و فضای سبز مشاهده نمی‌شود و این بوستان فقط در حد یک نام و تابلو باقی مانده است.

جدای از زمین نامناسب این پارک که قرار بود چشم‌انداز شهر باشد و سال گذشته بر اثر باران فرونشست و شهرداری دوباره به پر کردن آن اقدام کرد، هدررفت آب این منطقه را نیز به گلزار تبدیل کرده است.

در شرایطی که بعد از گذشت سه سال این بوستان کوچک‌ترین پیشرفتی نداشته و هیچ نشانه‌ای از عملیات عمرانی در آن نیست، بودجه قابل توجهی از شهرداری میبد صرف پروژه‌هایی نظیر میدان ورودی شهر میبد می‌شود.

مردم همچنان چشم‌انتظار پاسخگویی مدیران درباره روند احداث این پارک و تعیین سرنوشت آن هستند.

فارس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.