Skip to Content

در پی خبر ناشیانه برخی رسانه های میبد مطرح شد

بی اخلاقی و سودجویی برای تطهیر مدیریت آموزش و پرورش میبد؛ تا کجا؟!


ارگان رسمی آموزش و پرورش میبد با همکاری سایت زرد و کم‌مخاطب محلی با انتساب مطالب کذب به امام جمعه موقت میبد، سناریوی تطهیر اقدامات ضد فرهنگی مدیریت این ارگان و تخریب رسانه‌های انقلابی شهرستان را در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش میبد خبر، در پی انتشار خبر اعتراض امام جمعه موقت میبد به برخی اقدامات ضد فرهنگی انجام شده توسط مدیریت آموزش و پرورش میبد، اقدام غیر اخلاقی و نسنجیده ای توسط پایگاه خبری این ارگان با همکاری یک سایت غوغا سالار و کم بازدید صورت گرفت که نشان از بی تقوایی مسئولین مربوطه دارد:

پایگاه اطلاع‌رسانی آموزش و پرورش میبد در حاشیه حضور حجت الاسلام و المسلمین حسنی در یک مراسم مدعی شد وی سخنان اخیر خود در انتقاد به مدیریت آموزش و پرورش میبد را «کذب محض» خوانده و گفته: این سایت‌ها بر خلاف اخلاق رسانه‌ای دست به چنین اقدام زشتی زدند.

این در حالی است که مطابق با تحقیقات انجام شده تمام مطالب ارائه شده در این خصوص در پایگاه اطلاع رسانی میبدخبر که بعدا در شبکه مجازی میبدما نیز انتشار یافته عین سخنان حجت الاسلام و المسلمین حسنی بوده که از فایل صوتی استخراج شده است و تطبیق بعدی فایل صوتی با مطالب منتشرشده نیز نشان داد که مطلب منتشرشده در میبدخبر و میبدما کاملا صحیح بوده است.

متعاقبا پایگاه خبری میبد ما در این خصوص با جناب آقای حسنی گفتگو نمود که ایشان استفاده از چنین تعابیری در نشست امروز را تکذیب کرده و اعلام نمود: بعد از مراسم تجلیل از آقای زاهدفر  در حالی که من قصد خارج شدن داشتم آقای موحدی‌فر باتفاق دو سه معلم دیگر به صورت خصوصی به من مراجعه کردند و از من درباره مطلبی که در میبدما منتشر شده پرسیدند. بنابراین اصلا صحبتی در جمع عمومی مطرح نشده بلکه بنده در یک جمع خصوصی دو سه نفره و پس از سوال آقای موحدی‌فر در این‌باره مطالبی را مطرح کردم.

وی افزود: این مطالبی که به بنده نسبت داده شده اصلا در آن جمع مطرح نشد و من نه صحبتهایم را تکذیب کردم و نه گفتم که خلاف اخلاق عمل کردند و صرفا توصیه به امانتداری کردم و چندین بار آقایان را به فایل صوتی جلسه ارجاع دادم و بر این مطلب تاکید کردم.

امام جمعه موقت میبد گفت: اینکه این دوستان صحبت دوستانه و خصوصی بنده با آقای موحدی‌فر را بدون اجازه بنده و آن هم به این شکل روی سایت آموزش و پرورش منتشر کرده‌اند اخلاقی نبود و وقتی من متوجه این قضیه شدم بسیار ناراحت شدم.

گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین حسنی از جمله روحانیون و مسئولینی است که در میبد در مقابل کژروی‌ها و فسادهای موجود سکوت و عزلت اختیار نکرده و بارها از تریبونهای مختلف نسبت به مفاسد مختلف موضعگیری نموده است.

بنظر می‌رسد هدف اصلی سایتهای زرد که خود را بجای مردم قالب می‌کنند و مردم را کلافه و عصبی می‌خوانند این است که عصبانیت و کلافگی خود از خطیب جمعه انقلابی میبد و سایر رسانه‌های شهر را تشفی دهند و از این رهگذر آبی هم برای مدیریت پر از خطای آموزش و پرورش میبد گرم کنند اما باز هم به جدول زدند!

اما نکات مهم دیگر اینکه تنظیم غیر اصولی و غیر حرفه ای خبر که نشان از عدم تخصص افراد سودجو در امر رسانه می باشد و این سایتها آنقدر برای مدیریت آموزش و پرورش و امام جمعه موقت میبدهم ارزش قائل نبوده اند که مصاحبه رسمی بگیرند.

دست اینگونه رسانه ها و افراد سودجو که فقط و فقط برای منافع شخصی تقلا می کنند برای همه مردم میبد رو شده است و این بی اخلاقی و سودجویی نه تنها چهره آشفته مدیریت آموزش و پرروش میبد را ترمیم نکرد بلکه نقطه تاریک دیگری در کارنامه مدیر آن به یادگار گذاشت و بهتر است لااقل مدیریت آموزش و پرورش میبد ضمن برخورد با عوامل این بی اخلاقی، از امام جمعه موقت و مردم انقلابی میبد عذرخواهی کند.
 
انتهای پیام/ا د

 
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.5 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.