Skip to Content

شب گذشته؛

بی احتیاطی در پمپ بنزین اردکان یک نفر را به کام حریق کشید +تصاویر


شب گذشته، آتش سوزی در پمپ بنزین خیابان شهید باهنر اردکان یک مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش میبدخبر به نقل اردکان گویا، بر اثر بی احتیاطی و مکالمه با تلفن همراه هنگام سوختگیری در پمپ بنزین خیابان شهید باهنر اردکان یک نفر مصدوم شد.

بنا بر اعلام سرپرست اورژانس 115 اردکان در این حادثه که به علت بی احتیاطی و در هنگام پاسخ دادن به تلفن همراه اتفاق افتاده است دو دستگاه خودرو سانتافه و پراید دچار آتش سوزی شد.

مصطفی نوروزی افزود: بر اثر این حادثه حبیب اله نصیری کارگر پمپ بنزین دچار سوختگی شد که توسط آمبولانس پایگاه اورژانس اردکان به بیمارستان ضیایی انتقال یافت.

لازم به ذکر است که این حادثه ساعت 21 و 20 دقیقه دوشنبه شب در پمپ بنزین کمالی واقع در خیابان شهید باهنر اردکان رخ داده است.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.