Skip to Content

شهردار بفروئیه:

بیش از 90 درصد واحدهای مسکونی بفروئیه ایمنی لازم را ندارند


شهردار بفروئیه گفت: 91 درصد از واحدهای مسکونی شهربفروئیه فاقد اسکلت می باشند.

به گزارش میبد خبر، محسن فلاح در مورد بافت شهری و بافت فرسوده بفروئیه، اظهار داشتند: ۹۱ درصد از واحدهای مسکونی شهر بفروئیه فاقد اسکلت فلزی و بتنی می باشند و این ویژگی باعث می شود که مقاومت آنها در برابر حوادث کم شده و در نتیجه خطرات بیشتری را برای ساکنان رقم بزند.

وی افزود: ۲۹ درصد از واحدهای مسکونی شهر بفروئیه نیز نامقاوم هستند و مقاومت این واحدها در برابر عواملی همچون زلزله و آتش سوزی در حد پائینی قرار دارد.
فلاح بیان داشت: ۲۷ هکتار از ۳۵۰ هکتار مساحت شهر شامل بافت تاریخی است که این فضاهای تاریخی با دارا بودن شرایط محیطی و کیفی مطلوب می توانند با تقویت ارتباطات اجتماعی، بستر مناسبی را برای جذب گردشگر و ایجاد خلاقیت و در نتیجه ی آن رشد اقتصادی شهر را به وجود آورند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.