Skip to Content

در قالب کاروان راهیان نور؛

بیش از 80 بسیجی میبدی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند+ تصاویر


۸۸ نفر از بسیجیان شهرستان میبد به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

سرهنگ بهشتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر در خصوص این اعزام بیان داشت: با هماهنگی مدیریت اردویی راهیان نور و گردشگری ناحیه مقاومت بسیج میبد، ۵ دستگاه اتوبوس در تابستان امسال از شهرستان میبد به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام خواهند شد که اولین کاروان آن شامل ۸۸ نفر از بسیجیان با دو دستگاه اتوبوس در روز دوشنبه ۱۸ تیر ماه همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) از محل مصلی آیت الله اعرافی شهرستان میبد با بدرقه مسئولین عازم مناطق عملیاتی کردستان شدند.

وی افزود: این برنامه به منظور آشنایی بسیجیان شهرستان میبد با مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس (غرب و شمال غرب) و حفظ روحیه ایثارگری و شهادت طلبی برگزار می شود.

سرهنگ بهشتی در پایان اظهار داشت: بسجیان دراین مدت ازتپه‌های الله اکبر، باشگاه افسران، خانه کرد، مسجدجامع سنندج، قرآن تاریخی و قدیمی روستای نگل شهر مریوان، یادمان باشماق، مناطق عملیاتی والفجر، دریاچه زریبار، مرز سیرانبندو دره شیلر بانه بازدید خواهند کرد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.