Skip to Content

بخشدار مرکزی میبد:


به مناسبت روز دهیاری‌ها محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی از هزینه 8 میلیارد و 700 میلیون اعتبار در حوزه کشاورزی، عمران روستایی، میراث فرهنگی، آب و فاضلاب و غیره در روستاهای بخش مرکزی میبد خبر داد.

به گزارش میبدخبر، محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی میبد گفت: در حوزه کشاورزی در سیستم آبیاری‌های نوین 4 میلیارد هزینه شده است.

احمدی بابیان اینکه در حوزه عمران روستایی و پرداخت تسهیلات مسکن هم 2 میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه شده است، افزود: در حوزه زیرسازی و آسفالت معابر 800 میلیون و در حوزه ورزش و جوانان و تجهیز خانه‌های ورزشی و احداث چمن مصنوعی هم 200 میلیون تومان تاکنون اعتبار هزینه شده است.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه میراث فرهنگی بازسازی مرمت آثار تاریخی 300 میلیون تومان و در حوزه راهداری روکش آسفالت، تسطیح حریم جاده، احداث دوربرگردان و لکه‌گیری محورها هم 400 میلیون تومان هزینه شده است.

بخشدار مرکزی میبد گفت: در حوزه آب و فاضلاب آب‌رسانی سیار و مدیریت مصرف آب، تعمیر و بازسازی لوله‌ها و بهسازی منابع آب نیز 800 میلیون تومان هزینه شده است و این همت و تلاش همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.