بیش از 7 هزار و 500 گردشگر از خدمات نوروزی هلال احمر میبد برخوردار شدند - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

رئیس جمعیت هلال احمر میبد:


رئیس جمعیت هلال احمر میبد اظهار داشت: با اجرای طرح ایمنی و سلامت جمعیت هلال احمر میبد در تعطیلات نوروزی 7 هزار و 578 مسافر و گردشگر از خدمات برخوردار شدند.

کمال بنا رئیس هلال احمر میبد در گفتگو با خبرنگار ميبد خبر بیان داشت: از آغاز اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال احمر استان در 27 اسفند 96  تا روز 15 فروردین 97، 7هزار و 578 گردشگر نوروزی با مراجعه به پست‌های ایمنی و سلامت این جمعیت خدمات لازم را دریافت کردند.

وی افزود: در اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی 27 نفر از اعضای فعال جوانان این جمعیت مسافران و مهمانان در این شهرستان را راهنمایی کردند.

رئیس هلال احمر میبد عنوان داشت: تلاش همگانی برای بهبود رفتارهای ترافیکی شعار طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی است.

بنا با اشاره به برپایی دو پست ثابت در ورودی های شهر میبد اظهار داشت: این دو پست ثابت با حضور 4 نیروی ثابت و یک مسئول هماهنگ کننده در بلوار حائری روبروی سنگین خودرو و جایگاه CNG میبد برپا شده و جهت راهنمایی گردشگران و مسافران تعداد 4 هزار و 64 جلد انواع بروشور، مجله و نقشه توزیع شد. در این راستا 5 نفر از اعضای فعال جمعیت هلال احمر نیز بصورت شبانه روز در پایگاه امداد بین راهی کمربند ضلع غربی میبد مشغول به خدمت رسانی بودند همچنین یک نفر نیروی داوطلب بصورت 24 ساعته در خود اداره حضور داشت.

رئیس هلال احمر میبد با بیان اینکه امسال شاهد کاهش آمار تصادفات بودیم، ابراز داشت: در مدت اجرای این طرح خدمت رسانی به 4 حادثه دیده، امداد سرپایی به یک نفر و 30 نفر نیز بصورت حضوری به پست ها مراجعه که 2 نفر به بیمارستان انتقال داده شده اند.

وی گفت: به مناسبت روز طبیعت آمبولانس امدادی، خودروی کمک دار دو کابین و موتور آمبولانس امدادی با حضور 9 نفر از نجاتگران و یک پرستار فعال شد.

بنا در پایان از پیوستن 101 نفر به کمپین ملی «نه به تصادفات» در میبد خبر داد و اظهارداشت: کمپین ملی "نه به تصادفات جاده ای" بهانه است برای دقت و توجه رانندگان به نکات ایمنی در سفر و رعایت قوانین و مقررات در جاده ها که با همت همه مردم محقق خواهد شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.