Skip to Content

طی اقدامی فرهنگی و زیبا:

بیش از 50 بنر فرهنگی در رفوژ میانی بلوارهای سطح شهر میبد نصب شد+ تصاویر


شهرداری میبد به منظور با هدف ارج نهادن به مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی، با اقدامی فرهنگی، بیش از 50 بنر، با موضوعات فرهنگی را در سطح خیابان های شهر، نصب کرد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، این شهرداری به منظور ارج نهادن به مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی، نصب بنرهای مربوطه، در سطح وسیع در سطح شهر را در دستور کار خود قرار داده است و با توجه به پایان ماه مبارک رمضان بنرهای مناسبتی این ماه جمع آوری و اقدام به طراحی و نصب بیش از 50 بنر فرهنگی با مضامین مختلف نموده است.

گفتنی است  این بنرها با مضامین صیانت از حقوق شهروندی، حجاب و عفاف، امر به معروف و نهی از منکر، نماز و ... در جایگاه های مخصوص، در رفوژ میانی بلوارهای سطح شهر نصب گردید.

با توجه به اینکه شهر، فضايي، براي انجام انواع فعاليت‌هاي انساني كه آراستگي و زيبايي محيط آن مي‌تواند آرامش روح و روان را براي شهروندان به ارمغان آورد از شهروندان تقاضا داریم از آويزان كردن تبليغات پارچه‌اي و فلكسي روي تيرهاي برق و درختان، تبلیغات دیوارنویسی که موجب آلودگی بصیری خواهد شد خودداری کرده و در آراستگی و سیمای مطلوب شهر برای شهروندان کوشا باشند.


رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.