Skip to Content

مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد:

بیش از 4 هزار و 600 واحد مسکن مهر در یزد واگذار می‌شود


مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد گفت: بیش از 4 هزار و 600 واحد باقیمانده مسکن مهر یزد تا اواخر شهریورماه سال جاری واگذار می شود.

به گزارش " میبد خبر"؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با اشاره به اینکه تعداد کل واحدهای مسکن مهر در استان یزد حدود 22 هزار واحد است اظهار کرد: تا کنون بیش از 17 هزار واحد به بهره‌برداری رسیده و در اختیار صاحبانشان قرار گرفته است.

محمدرضا نقصان محمدی افزود: بیش چهار هزار و 600 واحد باقیمانده تا اواخر شهریورماه سال جاری آماده واگذاری به متقاضیان می باشد.

وی با بیان اینکه روند تکمیل واحدهای باقیمانده در حال پیگیری است، گفت: عمده مشکلات مسکن مهر در حال حاضر زیرساخت ها، محوطه سازی و مسئله آسانسور است.

نقصان محمدی اذعان کرد: در این راستا همچنین با شرکت آب و فاظلاب و شهرداری هماهنگ شده که با همکاری در روند تکمیل سازی واحدهای باقیمانده به جمع بندی خوبی دست یابیم.

وی ادامه داد: استان یزد در زمینه تقسیط و واگذاری طرح های مسکن مهر دارای رتبه دوم کشور می باشد و در مجموع عملکرد خوبی داشته است.

 

منبع: http://yazdrasa.ir
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.