Skip to Content

همزمان با سراسر کشور

بیش از 200 دانش‌آموز ميبدي در جشن نیکوکاری مشارکت نمودند


همزمان با سراسر کشور امروز جشن نیکوکاری با حضور بيش از 200 دانش‌آموز ميبدي در مدرسه دخترانه مهر ایران زمین به صورت نمادين برگزار شد.

به گزارش ميبد خبر،  در مراسم جشن نیکوکاری که پیش از ظهر امروز در میبد همزمان با سراسر کشور برگزار شد، دانش‌آموزان میبدی با فروش محصولات هنری و خوراکی خود و اختصاص درآمد آن به دانش‌آموزان نیازمند در این جشن نقش قابل قبولی ایفا کردند.

مدیر مدرسه مهر ایران زمین در گفت‌وگو با خبرنگار ميبد خبر اظهار داشت: دانش‌آموزان با کمک گرفتن از مجلات رشد، در روز جشن نیکوکاری فعالیت‌های آشپزی و کاردستی انجام دادند و با نمایش گذاشتن این آثار در غرفه‌ها و فروش آنها، از درآمد فروش این محصولات برای کمک به جشن نیکوکاری و دوستان خود در مدرسه استفاده کردند.

محمودی عنوان کرد: در این جشن 255 نفر دانش‌آموز و 80 نفر از اولیای دانش‌آموزان این مدرسه در این جشن شرکت کردند.

وی بیان کرد: محصولات تولید شده توسط دانش‌آموزان در 36 غرفه به نمایش گذاشته شد و مورد استقبال اولیاء و دانش‌آموزان قرار گرفت.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.