Skip to Contentمعاون پشتیبانی اداره آموزش وپرورش میبد از آمادگی ۲۱ آموزشگاه و ۱۹۴ کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، محمدرضا کارگر معاون پشتیبانی اداره آموزش وپرورش شهرستان میبد از آمادگی ۲۱ آموزشگاه و ۱۹۴ کلاس برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد و گفت: از ۲۹ اسفند تا ۱۲ فروردین پذیرش اسکان نوروزی صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه سه مرکز جهت پذیرش اسکان مسافران درنظر گرفته شده است، افزود: سال گذشته قریب به ۱۴ هزار نفر از اسکان شهرستان میبد استفاده کرده اند.

کارگر در ادامه با بیان اینکه مدارس اسکان شده ازجهت امکانات به سه گروه ویژه، گروه الف. و گروه ب. تقسیم می‌شوند، گفت: امکانات گروه ویژه شامل تخت، یخچال وتلویزیون، امکانات گروه الف. شامل یخچال و گروه ب. شامل فرش و پتو است.

معاون پشتیبانی اداره آموزش وپرورش شهرستان میبد گفت: چهار آموزشگاه دارای امکانات ویژه آماده شده است و ظرفیت هرکلاس برای اسکان پنج نفره است.

مجموعه کاروانسرای شاه عباسی، یخچال خشتی، مجموعه برج کبوترخانه، قلعه بارجین، قلعه مهرجرد، آسیاب‌های آبی از بنا‌های تاریخی شهرستان میبد است.

میبد یکی از مهمترین نقاط گردشگری تاریخی استان یزد است و همه ساله گردشگران زیادی را از داخل و خارج کشور به خود جذب می‌کند.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.