Skip to Content9 دی نقطه پایان توطئه دشمن بود که با رهبری آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب به وقوع پیوست و از این طریق دست فتنه گران را کوتاه و نقشه های استکبار جهانی را خنثی ساخت.

به گزارش میبد خبر، متن کامل این پیام به این شرح است: فتنه، آزمایشی برای هر انسان است تا در کمال آزادی اراده، با تکیه بر ملاک‌ها و معیارها، راه درست را از نادرست تشخیص داده و در جهت انتخاب خود حرکت و تلاش کند. این انتخاب حتماً نیازمند ملاک و شاقول است که در بینش توحیدی و اسلامی، ملاک قرآن مجید و شاقول و تراز، ولایت و امامت است، که در آزمایش 88، عده‌ای از خواص بدلیل عدول از ملاک و ترازو مردود شده، اما برخی از آنان هنوز مطرود نشده و از فرصت‌های کریمانه نظام برای اصلاح، توبه و اعتراف خود استفاده نمی‌کنند.

از آنجا که جنس فتنه‌گران از نوع نفاق است و سران فتنه از منافقان معاصر بشمار می‌روند، بوجود آمدن فرصت در هر سال و بمناسبت 9 دی، توفیق بزرگی برای یافتن مصادیق به روز فتنه‌گران با توجه به ملاک‌ها و معیارهاست .

9 دی نقطه پایان توطئه دشمن بود که با رهبری آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب به وقوع پیوست و از این طریق دست فتنه گران را کوتاه و نقشه های استکبار جهانی را خنثی ساخت.

آنچه در تاریخ همیشه ماندگار است نشان از آگاهی و بصیرت رهبری دارد و  ملت با تکیه بر این امر توانستند فتنه ار خاموش کنند. مردم در حماسه 9 دی نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند، مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در  میان گرد و غبار و آشوبی که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه اجازه می دهند روزگار تلخ بر آنها غلبه کند.

9دی امسال، فرصت مغتنم برای تشریح موفقیت دیگر ملت ایران در شناخت هرچه بیشتر ذات نظام شیطانی امریکا و باطن سرسپرده عوامل داخلی‌شان است که باید از این مجال حداکثر استفاده را برد.

ناحیه مقاومت بسیج میبد از مردم بیدار و همیشه در صحنه شهرستان میبد دعوت می کند در مراسم حماسه 9 دی امسال، با شکوه هر چه تمام تر حضور یابند و ضمن خنثی کردن نقشه های دشمنان در فتنه های پیش رو در مسیر پرافتخاری که امام راحل (رضوان الله علیه) و جانشین برحق ایشان امام خامنه ای (مدظله العالی) ترسیم نموده اند تا رسیدن به "تمدن نوین اسلامی" و زمینه سازی ظهور حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) پیش بروند . انشاالله تجربه عبرت آموز گذشته، هشداری برای آمادگی بیشتر در آینده باشد.

انتهای پیام/اح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.