Skip to Content9 دی نقطه پایان توطئه دشمن بود که با رهبری آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب به وقوع پیوست و از این طریق دست فتنه گران را کوتاه و نقشه های استکبار جهانی را خنثی ساخت.

به گزارش میبد خبر، متن کامل این پیام به این شرح است: فتنه، آزمایشی برای هر انسان است تا در کمال آزادی اراده، با تکیه بر ملاک‌ها و معیارها، راه درست را از نادرست تشخیص داده و در جهت انتخاب خود حرکت و تلاش کند. این انتخاب حتماً نیازمند ملاک و شاقول است که در بینش توحیدی و اسلامی، ملاک قرآن مجید و شاقول و تراز، ولایت و امامت است، که در آزمایش 88، عده‌ای از خواص بدلیل عدول از ملاک و ترازو مردود شده، اما برخی از آنان هنوز مطرود نشده و از فرصت‌های کریمانه نظام برای اصلاح، توبه و اعتراف خود استفاده نمی‌کنند.

از آنجا که جنس فتنه‌گران از نوع نفاق است و سران فتنه از منافقان معاصر بشمار می‌روند، بوجود آمدن فرصت در هر سال و بمناسبت 9 دی، توفیق بزرگی برای یافتن مصادیق به روز فتنه‌گران با توجه به ملاک‌ها و معیارهاست .

9 دی نقطه پایان توطئه دشمن بود که با رهبری آیت الله خامنه ای رهبر فرزانه انقلاب به وقوع پیوست و از این طریق دست فتنه گران را کوتاه و نقشه های استکبار جهانی را خنثی ساخت.

آنچه در تاریخ همیشه ماندگار است نشان از آگاهی و بصیرت رهبری دارد و  ملت با تکیه بر این امر توانستند فتنه ار خاموش کنند. مردم در حماسه 9 دی نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند، مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در  میان گرد و غبار و آشوبی که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه اجازه می دهند روزگار تلخ بر آنها غلبه کند.

9دی امسال، فرصت مغتنم برای تشریح موفقیت دیگر ملت ایران در شناخت هرچه بیشتر ذات نظام شیطانی امریکا و باطن سرسپرده عوامل داخلی‌شان است که باید از این مجال حداکثر استفاده را برد.

ناحیه مقاومت بسیج میبد از مردم بیدار و همیشه در صحنه شهرستان میبد دعوت می کند در مراسم حماسه 9 دی امسال، با شکوه هر چه تمام تر حضور یابند و ضمن خنثی کردن نقشه های دشمنان در فتنه های پیش رو در مسیر پرافتخاری که امام راحل (رضوان الله علیه) و جانشین برحق ایشان امام خامنه ای (مدظله العالی) ترسیم نموده اند تا رسیدن به "تمدن نوین اسلامی" و زمینه سازی ظهور حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) پیش بروند . انشاالله تجربه عبرت آموز گذشته، هشداری برای آمادگی بیشتر در آینده باشد.

انتهای پیام/اح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.