Skip to Content

اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از آمریکا و آل سعود برطرف خواهیم کرد؛

بیانیه دانشگاه آیت الله حائری میبد در پی شهادت عالم مجاهد "شیخ نمر باقر النمر"


دانشگاه آیت الله حائری میبد ضمن محکومیت شدید این اقدام جنایتکارانه و مزورانه دولت عربستان، در ایام ماندگار درس آموز تجدید پیمان و میثاق امت با ولایت، اعلام می دارد که جامعه اسلامی از این جنایات آل سعود نخواهد گذشت ...

به گزارش میبدخبر متن بیانیه بدین شرح میباشد:

بسم الله القاصم الجبارین

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیاء عِندَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ 169 فَرِحِینَ بِمَا آتَاهُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ وَیسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ یلْحَقُواْ بِهِم مِّنْ خَلْفِهِمْ أَلاَّ خَوْفٌ عَلَیهِمْ وَلاَ هُمْ یحْزَنُونَ170- آل عمران

شهادت تالم برانگیز عالم مجاهد، مبارز نستوه و خستگی ناپذیر" شیخ نمر باقر النمر" رهبر شیعیان مظلوم عربستان به دست رژیم سفاک و جرار آل سعود، جهان تشیع به ویژه ایران اسلامی را غرق در بهت و حیرت و اندوه و ماتم نمود.

مصیبتی که مع الاسف سبب فقدان و از دست رفتن یکی دیگر از چهره های برجسته جهان اسلام، مجاهدین و مدافعین مخلص و مظلوم عالم اسلام و عزادار شدن مسلمانان و تمامی انسانهای حق طلب و حقیقت خواه شد لکن بلاشک و خوشبختانه شمارش معکوس زوال و نابودی رژیم خائن به حرمین شریفین و خادم تمام ظالمان سرعت بخشیده و به سقوط نزدیک ساخت.

رژیم منحوس آل سعود در شرایطی اقدام به این جنایت عظیم می کند که از یک سو دستان ناپاکش تا مرفق به خون مطهر و جانهای پاک مسلمانان در سر تا سر جهان از منا گرفته تا یمن و بحرین و سوریه و ... آلوده بوده و از سوی دیگر در ایام میلاد نبی مکرم و معظم اسلام صلوات الله علیه و آله وسلم و بعد از هفته وحدت به خیال باطل خود با هدف بر هم زدن اتحاد میان مسلمانان اعم از اهل تشیع و اهل تسنن و از بین بردن روح اسلام صورت می گیرد، که نه تنها خون پاک این مجاهد شهید و تمامی مظلومان عالم دامان شرور عاملان، مسببان و حامیان آنها در جبهه کفرو استکبار و مدعیان دروغین حقوق بشر و منادیان کذاب آزادی را خواهد گرفت و خللی در مجاهدت، ظلم ستیزی و مبارزه مسلمانان ایجاد نکرده و روح بیداری اسلامی را محو نخواهد کرد بلکه طبق وعده محقق الهی، باعث تقویت ایمان و استحکام عزمها و اراده های دلدادگان به توحید، اسلام و مکتب اهل بیت علیهم السلام در مسیر جهاد و مبارزه و نیز بسط و تعمیق بیداری اسلامی، تشکیل تمدن نوین اسلامی و زمینه برافراشته شدن پرچم اسلام در سرتاسر گیتی را فراهم خواهد کرد چرا که "أن الارض یرثها عبادی الصالحون".

دانشگاه آیت الله حائری میبد ضمن محکومیت شدید این اقدام جنایتکارانه و مزورانه دولت عربستان، در ایام ماندگار درس آموز تجدید پیمان و میثاق امت با ولایت، اعلام می دارد که جامعه اسلامی از این جنایات آل سعود نخواهد گذشت و پاسخی سخت و خشن در فرصتی مغتنم خواهد داد و رجا واثق دارد به لطف خداوند متعال و عنایت ائمه طاهرین علیهم السلام، با هوشیاری ، بصیرت و مجاهدت بیش از پیش مسلمانان حق طلب و مومنان مخلص در سر تا سر عالم تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله) بزودی این فتنه تکفیری، سلفی، وهابی وارهابی در عالم اسلام ریشه کن خواهد شد و طبق فرموده رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) ان شاء الله اندوه دلمان را در وقت مناسب با انتقام از آمریکا و آل سعود برطرف خواهیم کرد.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

 دانشگاه آیت الله حائری میبد

12/9/1394
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.